Blåmansløpene 2017 - løp 2
Løpsdag 11.11.17
Resultatliste per klasse
Kvinner Senior | Kvinner Veteran (35-39 år) | Kvinner Veteran (40-44 år) | Kvinner Veteran (45-49 år) | Kvinner Veteran (50-54 år) |
Kvinner Veteran (55-59 år) | Kvinner Veteran (60-64 år) | Kvinner Veteran (65-69 år) | Menn 19 år og yngre | Menn Senior |
Menn Veteran (35-39 år) | Menn Veteran (40-44 år) | Menn Veteran (45-49 år) | Menn Veteran (50-54 år) | Menn Veteran (55-59 år) |
Menn Veteran (60-64 år) |
Resultatliste Kvinner Senior | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Fjellanger,Kristine | Strindheim IL | 42:34 + 00:00 |
2 | Albon,Henriette | Varegg Fleridrett | 42:36 + 00:02 |
3 | Støle Melsom,Vilde | Odontologiforeningen i Bergen / | 50:15 + 07:41 |
4 | Fløde,Mari | Uten klubb | 52:24 + 09:50 |
5 | Gjesdal,Linn Kristine | Team Melkesyre | 1:00:52 + 18:18 |
6 | Stewart,Rachel | Edinburgh University Hare and Ho | 1:02:39 + 20:05 |
Resultatliste Kvinner Veteran (35-39 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Christie,Caroline | Varegg - Fjellgeitene | 43:06 + 00:00 |
2 | Trösse,Christiane | Varegg Fleridrett | 45:14 + 02:08 |
3 | Stub,Marianne K | Gular | 48:47 + 05:41 |
4 | Skare,Janne | Uten klubb | 50:43 + 07:37 |
Resultatliste Kvinner Veteran (40-44 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Grøning,Linda | Gular | 43:27 + 00:00 |
2 | Straume,Anne Hege | Varegg fleridrett / HSI | 49:46 + 06:19 |
3 | Heltne,Rønnaug | Varegg Fleridrett | 52:14 + 08:47 |
4 | Vannes,Solveig | HSI | 52:58 + 09:31 |
5 | Haukenes,Siri | Varegg - Fjellgeitene | 53:22 + 09:55 |
6 | Lavik,Gry Ane Vikanes | Uten klubb | 56:58 + 13:31 |
7 | Knardal,Solgunn E | Melkesyre | 1:06:03 + 22:36 |
Resultatliste Kvinner Veteran (45-49 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Enes,Wenche G | Rosendal TL | 47:29 + 00:00 |
2 | Sommer,Nancy | Varegg - Fjellgeitene | 48:06 + 00:37 |
3 | Svendal,Gro | Varegg - Fjellgeitene | 48:30 + 01:01 |
4 | Perstølen,Torunn | Varegg | 51:31 + 04:02 |
5 | Lunde,Ingunn | Uten klubb | 51:34 + 04:05 |
6 | Gjermstad,Marit | Varegg - Team Melkesyre | 53:00 + 05:31 |
7 | Heggernes,Pinar | Varegg / Melkesyre / Fjellgeiten | 56:45 + 09:16 |
8 | Haga,Annbjørg | Varegg Fleridrett | 56:54 + 09:25 |
9 | Mikkelsen,Lise Bergheim | BK BIL | 1:02:50 + 15:21 |
10 | Vik,Toril S. | Varegg Fleridrett | 1:04:10 + 16:41 |
Resultatliste Kvinner Veteran (50-54 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Fagerheim,Mette | Varegg - Fjellgeitene | 55:15 + 00:00 |
2 | Mæland,Mari Nes | Uten klubb | 59:04 + 03:49 |
3 | Gjesdal,Wenche | Varegg Fleridrett | 59:59 + 04:44 |
4 | Klanderud,Linda | Frende | 1:03:19 + 08:04 |
5 | Johansen,Hilde | Varegg Fleridrett | 1:11:27 + 16:12 |
Resultatliste Kvinner Veteran (55-59 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Hellen,Birte | HSI | 51:51 + 00:00 |
Resultatliste Kvinner Veteran (60-64 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Morvik,Bente | Varegg - Team Melkesyre | 1:00:14 + 00:00 |
Resultatliste Kvinner Veteran (65-69 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Orstein,Astri | HSI | 1:05:43 + 00:00 |
Resultatliste Menn 19 år og yngre | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Massacand,Philip | Gneist | 38:55 + 00:00 |
2 | Bohne,Erik Nymo | Varegg Fleridrett | 40:10 + 01:15 |
3 | Rykkje,Stian | Varegg Fleridrett | 40:57 + 02:02 |
4 | Johannessen,Martin Stenehjem | Almås | 41:43 + 02:48 |
5 | Spurkeland,Trond | Varegg Fleridrett | 46:28 + 07:33 |
6 | Doppelhofer Ervik,Jon Erik | Varegg Fleridrett | 51:46 + 12:51 |
Resultatliste Menn Senior | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Eldrup,Erland | Uten klubb | 34:27 + 00:00 |
2 | Polden,Andreas | Stord IL | 36:41 + 02:14 |
3 | Lunde Øvretveit,Ørjan | Varegg Fleridrett | 37:50 + 03:23 |
4 | Nedreberg Askeland,Tor Johan | Eltel Networks | 38:42 + 04:15 |
5 | Simon,Kristoff Bjørn | Varegg - Fjellgeitene | 39:04 + 04:37 |
6 | Schlicht,Julian | BSI-Friluft | 39:09 + 04:42 |
7 | Skeie,Henning | Fjellgeitene | 39:30 + 05:03 |
8 | Bocchi,Mathieu | Statoil BIL/Varegg Friidrett | 39:58 + 05:31 |
9 | Tufteland,Håkon | BSI FRILUFT | 40:05 + 05:38 |
10 | Macody Lund,Mathias | Varegg Fleridrett | 40:18 + 05:51 |
11 | Austad,Anders | BTC / SSR Racing | 41:30 + 07:03 |
12 | Føllesdal,Kristoffer | Varegg Fleridrett | 42:25 + 07:58 |
13 | Furevik,Vegard | EY | 43:06 + 08:39 |
14 | Ertzeid,Thomas | Marine Harvest | 45:51 + 11:24 |
Resultatliste Menn Veteran (35-39 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Nilsen,Ørjan | Varegg - Fjellgeitene | 37:10 + 00:00 |
2 | Simonsen,Kristian | Varegg Fleridrett | 40:42 + 03:32 |
3 | Ness-Hansen,Erik | Varegg - Team Melkesyre | 50:29 + 13:19 |
Resultatliste Menn Veteran (40-44 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Tobiassen,Karl-Magnus | Varegg - Fjellgeitene | 41:03 + 00:00 |
2 | Yndestad,Stian | Varegg - Fjellgeitene | 42:18 + 01:15 |
3 | Engeli,Lars | Varegg - Fjellgeitene | 42:41 + 01:38 |
4 | Tronstad,Morten | Varegg - Fjellgeitene | 44:28 + 03:25 |
5 | Van Gool,Vidar | Team van gool | 45:40 + 04:37 |
6 | Kihl,Roy | Fjellgeitene | 46:14 + 05:11 |
7 | Holm,Jan bertel | Almås løpeklubb | 46:43 + 05:40 |
8 | Lien,Knut | Team TCB | 51:10 + 10:07 |
9 | Sæthre,Lars-Fredrik | Uten klubb | 57:13 + 16:10 |
10 | Klementsen,Tommy | Uten klubb | 1:01:14 + 20:11 |
11 | Soutzo,Wyatt | Lyderhorn Skog og Hage AS | 1:01:43 + 20:40 |
Resultatliste Menn Veteran (45-49 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Instebø,Tore | Varegg - Fjellgeitene | 40:59 + 00:00 |
2 | Boting,Maarten | Varegg/Åck/Fjellgeitene | 43:46 + 02:47 |
3 | Lea,Pål | Uten klubb | 44:18 + 03:19 |
4 | Gjerstad,Kjell Erik | Uten klubb | 46:25 + 05:26 |
5 | Sørhøy,Frode | Varegg - Fjellgeitene | 47:22 + 06:23 |
6 | Vevle,Ole Mads | Varegg Fleridrett | 47:34 + 06:35 |
7 | Nilsen,Frode | MP Runners | 47:46 + 06:47 |
8 | Gjervik,Jan-Tore | Varegg / Melkesyre / Fjellgeiten | 47:57 + 06:58 |
9 | Andersen,Øivind | Varegg Fleridrett | 51:40 + 10:41 |
10 | Doppelhofer,Gernot | Varegg Fleridrett | 51:49 + 10:50 |
11 | Byrknes,Odd Andre | HSI | 56:21 + 15:22 |
Resultatliste Menn Veteran (50-54 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Dyrvik,Kjetil | Voss Folkehøgskule | 38:19 + 00:00 |
2 | Bongom,Bjørn Harald | Varegg - Fjellgeitene | 38:33 + 00:14 |
3 | Klanderud,Tore | Varegg Fleridrett | 39:28 + 01:09 |
4 | Grønnestad,Dag | Varegg - Fjellgeitene | 43:07 + 04:48 |
5 | Bu,Frank | Varegg - Fjellgeitene | 43:17 + 04:58 |
6 | Grove,Knut | Varegg Fleridrett | 43:48 + 05:29 |
7 | York,John Nova | Varegg - Fjellgeitene | 45:36 + 07:17 |
8 | Mossestad,Freddy | Varegg Fleridrett | 46:15 + 07:56 |
9 | Nordal,Frank | Varegg Fleridrett | 46:30 + 08:11 |
10 | Grønnevik,Ove | Uten klubb | 46:31 + 08:12 |
11 | Odland,Knut Harald | Uten klubb | 47:00 + 08:41 |
12 | Oen,Knut | Fjellgeitene | 47:15 + 08:56 |
13 | Mæland,Sjur Georg | COWI BIL | 48:01 + 09:42 |
14 | Heggernes,Frank | Varegg - Team Melkesyre | 50:30 + 12:11 |
15 | Bratland,Tom Kjappen | MP Runners | 50:31 + 12:12 |
16 | Unger,Morten | Varegg Fleridrett | 53:30 + 15:11 |
17 | Espelid,Tormod | Mjøsdalen | 58:59 + 20:40 |
18 | Garate,Christian Alejandro | Varegg - Team Melkesyre | 1:05:36 + 27:17 |
Resultatliste Menn Veteran (55-59 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Vaktskjold,Arild | Nordnes IL | 40:22 + 00:00 |
2 | Haugland,Dag | Varegg Fleridrett | 44:16 + 03:54 |
3 | Knutsen,Lars Olav | Samnanger il | 49:37 + 09:15 |
4 | Ersland,Knut | HSI | 53:16 + 12:54 |
5 | Havre,Leif | Varegg Fleridrett | 58:05 + 17:43 |
Resultatliste Menn Veteran (60-64 år) | | Return |
Plass |
Navn |
Klubb | Tid |
1 | Prestegård,Christian | Loen Active / Kondis | 49:47 + 00:00 |
2 | Morvik,Arvid | Varegg - Team Melkesyre | 52:51 + 03:04 |
3 | Østerbø,Thorleif | Uten klubb | 1:00:40 + 10:53 |
Hjemmeside:Varegg il Kontakt e-post adresse: infovaregg@gmail.com
11.11.17 16:16:33 eTiming versjon 4.0 EQ Timing as
Lisensen tilhører: Varegg il